header

 

Ventilátory

 

Axiálny potrubný ventilátor Axiálny stenový ventilátor Ventilátory majú kruhovú prírubu pre montáž na potrubie. Ventilátory sú vyrobené z pozinkovaného plechu. Ventilátory sú regulovateľné. Využitie na priemyselné účely. Vzduchový výkon: od 400 – 16 500 m3/hod.

Axiálny stenový kúpeľňový ventilátor Axiálny stenový kúpeľňový ventilátor Ventilátor sa využíva pre odvetranie kúpeľní a WC. Možnosť vstavaného časového dobehu. Ventilátory sú vyrobené z plastu. Vzduchový výkon od 70 – 350 m3/ hod.
Axiálny stenový ventilátor Axiálny stenový ventilátor Ventilátory majú štvorcovú montážnu dosku pre montáž na stenu. Ventilátory sú vyrobené z pozinkovaného plechu. Ventilátory sú regulovateľné. Využitie na priemyselné účely. Vzduchový výkon: od 400 – 16 500 m3/hod.
Hlukovo izolované ventilátory Hlukovo izolované ventilátory Sú jednostranné sacie radiálne ventilátory s bezúdržbovými motormi s vonkajším rotorom a lopatkami obežného kolesa zahnutými dopredu. Motor a obežné kolo sú pre jednoduchšiu údržbu a čistenie montované na odnímateľnom kryte ventilátora. Vzduchový výkon od 800 – 4000 m3/hod. Skriňa ventilátora je vyrobená z pozinkovaného plechu.
Radiálny stenový ventilátor Radiálny stenový ventilátor Ventilátor sa využíva pre odvetranie kúpeľní a WC. Možnosť vstavaného časového dobehu. Ventilátory sú vyrobené z platu. Vzduchový výkon od 70 – 350 m3/ hod.
Ventilátor pre kruhové potrubie Ventilátor pre kruhové potrubie Ventilátory sú určené pre montáž do potrubia. Sú vhodné pre odsávanie vzduchu. Ventilátory sú regulovateľné. Plášť ventilátora je vyrobený z pozinkovaného oceľového plechu. Vzduchový výkon od 100 – 1 800 m3/hod.
Ventilátor pre štvorhranné potrubie Ventilátor pre štvorhranné potrubie Ventilátory sú určené pre montáž do štvorhranného potrubia. Sú vhodné pre odsávanie vzduchu. Ventilátory sú regulovateľné. Plášť ventilátora je vyrobený z pozinkovaného oceľového plechu. Vzduchový výkon od 800 – 12 000 m3/hod.
   Strešný          ventilátor   
Ventilátory využívajú technológiu EC motorov s externým rotorom spolu s integrovanou reguláciou konštantného tlaku. Ventilátory majú obežné kolesá s dozadu zahnutými lopatkami, skriňa je vyrobená z hliníka a základová doska z pozinkovaného oceľového plechu s povrchovou úpravou práškovou farbou. Vzduchový výkon od 500 – 45 000 m3/hod.